Doğulu Grup Şirketleri

şema

Doğa İnşaat »

Doğulu Holding A.Ş. bünyesinde faaliyette bulunan Doğa Taahhüt İnşaat Turizm Ticaret A.Ş. inşaat-taahhüt sektöründe uzun yıllara dayalı köklü geçmişe dayanan bir tarihe sahiptir. 1961 yılında temelleri atılan şirketimiz gelişim ve büyüme sürecinde her türlü altyapı ve üstyapı inşaat işlerinde uzmanlaşmıştır. İnşaat-taahhüt sektörünün iddialı projelerinde gereklilik arz eden inşaat-taahhüt tecrübesi yetkinlik ve teknik bilgi birikimi tarihsel süreç içerisinde; kaliteli işgücüne, teknolojiye ve kurumsal çalışmalara yapılan yatırımlarla oluşturulmuştur.

Doğulu Metal »

Doğulu Metal, 1993 yılında kurulmuş bir Doğulu Holding Kuruluşudur. Her türlü demir-çelik, her türlü sac, her türlü köşebent, her türlü profil, galvanizli malzeme ticareti yanında, çelik konstrüksiyon ve çelik endüstrisinin özel imalatlarını gerçekleştiren güçlü ve köklü bir kuruluştur. Faaliyet alanları ana başlıkları ile şöyledir: Kesim-büküm-kumlama-boyama, Çelik Konstrüksiyon imalatı, Çelik Boru İmalatı, Yol aydınlatma direkleri imalatı, otoyol korkuluk imalatı, basınca dayanıklı endüstriyel kazan-tank imalatı ve her türlü çelik malzeme ticareti.

Doğa Residence »

1998 yılında kurulmuş olan ve Doğulu Holding bünyesinde turizm-otelcilik alanında faaliyet gösteren grup şirketidir. Ankara merkezinde, Doğa Residence otel ile turizm sektöründe hizmet vermektedir. Doğa Residence Otel; klasik, şık mimarisi, teknolojinin tüm imkanlarını kullanması ve huzurlu ortamı ile fark yaratmaktadır. Ankara’nın çok uzun yıllardır kalbi olan Kızılay’da tüm bakanlıklara, kamu kuruluşlarına, iş ve alışveriş merkezlerine, elçiliklere, TBMM‘ye ve sinema, tiyatro gibi kültür merkezlerine yürüyüş mesafesinde bulunmaktadır. Doğa Residence Otel misafirlerine; profesyonel zihniyetiyle, seçkin ve nezih bir hizmet sunmaktadır.

Doğa Faktoring »

Doğa Faktoring Hizmetleri A.Ş. 1998 yılında kurulmuş olup, finans alanında faaliyette bulunmaktadır. Türk Bankacılık sistemi gözetim ve denetimini yürüten Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’na bağlı olarak faaliyette bulunmaktadır. Doğa Faktoring, özellikle küçük-orta ölçekli işletmelerin (KOBİ) kısa vadeli finansman ihtiyacına çözümler üretmektedir. Finans piyasalarının değişken koşullarında başarılı şekilde risk yöneten, tecrübeli ve uzman bir kadro ile sektörde hizmet vermektedir. Ankara, İzmir, Adana, Eskişehir, Gaziantep ve Konya illerinde temsilcilikleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Kuruluşumuz, örnek teşkil eden bir hizmet kalitesi anlayışına sahiptir.